Koloseum. Transmisja TV i stream online - 10.11

Sporty walki
Koloseum. Transmisja TV i stream online - 10.11
Fot. Polsat Sport
Koloseum. Transmisja TV i stream online - 10.11

Czas na kolejne wydanie magazynu Koloseum. W programie podsumujemy najważniejsze wydarzenia ze świata sportów walki z ostatnich dni. Jednoczenie zapowiemy to, co czeka nas wkrótce. Transmisja magazynu Koloseum w Polsacie Sport News oraz na Polsatsport.pl i Polsat Box Go.

W części bokserskiej gośćmi Łukasza Jurkowskiego i Igora Marczaka będą Fiodor Łapin, Przemysław Saleta i Igor Jakubowski. Tematem przewodnim tego segmentu programu będzie ostatnia gala Polsat Boxing Promotions 12. Nie zabraknie również omówienia udanego występu Fiodora Czerkaszyna na gali w USA. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Znany pięściarz w śpiączce po ciężkim nokaucie (WIDEO) 

 

Natomiast w części poświęconej MMA do studia zawitają ekspert Polsatu Sport - Tomasz Marciniak oraz trener i mąż Karoliny Kowalkiewicz - Łukasz Zaborowski. Tematem przewodnim będzie występ łodzianki na nadchodzącej gali UFC 281, na której zmierzy się z Silvianą Juarez Gomez. W programie zobaczymy wypowiedź Polki na kilka dni przed walką. 

 

W walce wieczoru dojdzie do wyczekiwanego starcia o pas mistrzowski w wadze średniej pomiędzy Israelem Adesanyą a Alexem Pereirą. To zestawienie przeanalizuje Bartłomiej Stachura z portalu Lowking.pl. Ponadto w programie zapowiemy piątkową galę Babilon MMA 32. 

 

Transmisja magazynu Koloseum w Polsacie Sport News oraz na Polsatsport.pl i Polsat Box Go. Początek o 20:15. 

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie