Kolejne ważne wydarzenie w życiu Gerarda Pique. Koniec długiego sporu

Piłka nożna

Życie Gerarda Pique w ostatnim czasie przechodzi wiele przemian. Najpierw niespodziewane rozstanie po latach z gwiazdą muzyki pop Shakirą, a następnie jeszcze bardziej zaskakująca decyzja o zakończeniu kariery. Teraz hiszpańskie media donoszą o jego porozumieniu z byłą partnerką w sprawie opieki nad dziećmi.

Według doniesień hiszpańskich dziennikarzy, Pique oraz Shakira długo spierali się nad tym, u kogo zamieszkają ich dwaj synowie - dziewięcioletni Milan oraz jedenastoletni Sasha. Oboje jednak znaleźli konsensus i wydali w tej sprawie oświadczenie.

 

Wokalistka przyznała, że zamierza przeprowadzić się z Barcelony na Florydę i zabrać ze sobą dzieci, co spotkało się z brakiem akceptacji Pique, który chciał zatrzymać potomstwo w stolicy Katalonii. Oboje spotkali się w celu znalezienia porozumienia, które ostatecznie udało się osiągnąć. Następnie poinformowali o tym media.

 

ZOBACZ TAKŻE: "Przeniesienie meczu na inny stadion to skomplikowana operacja"

 

"Pragniemy zakomunikować, że osiągnęliśmy porozumienie, które zapewnia dobro i bezpieczeństwo naszych dzieci, co jest dla nas najważniejsze. To nasz jedyny cel i wierzymy, że ich prywatność będzie uszanowana" - przekazano w oświadczeniu.

 

Według mediów na Półwyspie Iberyjskim, dzieci zamieszkają z Shakirą w Stanach Zjednoczonych. Pique będzie mógł się z nimi widywać dziesięć dni w każdym miesiącu oraz zabierać od czasu do czasu do Barcelony.

 

W razie przeprowadzki Hiszpana do USA, opieka zostanie podzielona równomiernie. Biorąc pod uwagę zakończenie kariery przez byłego już obrońcę, taki scenariusz jest bardzo możliwy.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie