Fortuna 1 Liga: Odra Opole - Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Relacja i wynik na żywo

Odra Opole i Bruk-Bet Termalica Nieciecza zmierzą się w pierwszym sobotnim spotkaniu 18. kolejki Fortuna 1 Ligi. Która drużyna wyjdzie z tego starcia zwycięsko? Relacja i wynik na żywo meczu Odra Opole - Bruk-Bet Termalica Nieciecza na Polsatsport.pl.

Opolanie przystąpią do najbliższego meczu po wyjazdowej porażce z ŁKS. Mecz w Łodzi zakończył się wynikiem 2:1 dla gospodarzy. Odra bardzo potrzebuje punktów. Podopieczni Adama Noconia mają na koncie 15 punktów i balansują na granicy strefy spadkowej. Ewentualna wygrana pomoże piłkarzom z Opola oddalić się od miejsc zagrożonych relegacją.

Natomiast Bruk-Bet Termalica w ostatniej kolejce odniosła bardzo cenne zwycięstwo. Zawodnicy Radoslava Latala pokonali w Gdyni 2:1 Arkę.  Aktualnie ekipa z Niecieczy plasuje się tuż za strefą barażowym. "Słoniki" niewątpliwie będą chciały włączyć się do walki o awans. Kolejna wygrana może sprawić, że zimową przerwę spędzą w czołowej szóstce.

Dla obu drużyn to ostatni ligowy mecz w tym roku. Która z ekip w lepszych humorach spędzi przerwę w sezonie?

Relacja i wynik na żywo meczu Odra Opole - Bruk-Bet Termalica Nieciecza na Polsatsport.pl. Początek o 15:00.