Kolejny gol Zielińskiego dla Napoli. Ale przymierzył! (WIDEO)

Gol Zielińskiego w meczu Napoli - Udinese.

Piotr Zieliński wpisał się na listę strzelców w sobotnim meczu Napoli - Udinese (3:2). Polak podwyższył wynik na 2:0.

Napoli wyszło na prowadzenie za sprawą trafienia Victora Osimhena. Jeszcze przed przerwą gola na 2:0 zdobył Zieliński, który przytomnie zachował się w polu karnym Udinese i dokładnym strzałem pokonał golkipera przyjezdnej ekipy.

Po przerwie gola na 3:0 dla gospodarzy zdobył Eljif Elmas i wydawało się, że liderzy Serie A spokojnie utrzymają taki wynik do końca spotkania. Dwa trafienia dla gości sprawiły, że w końcówce po stronie Napoli pojawiło się sporo nerwów i niedokładności, ale ostatecznie Zieliński i spółka triumfowali 3:2.

Dla Polaka to kolejny gol przeciwko byłej drużynie. W ostatniej kolejce zdobył bramkę w spotkaniu z Empoli, a teraz trafił przeciwko Udinese, czyli zespołowi, z którego trafił do Napoli.