Formuła 1: Grand Prix Brazylii. Skrót wyścigu

Moto
Transmisja TV i stream online skrótu wyścigu o Grand Prix Brazylii o godz. 23:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Za nami Grand Prix Brazylii, w którym o triumf w wyścigu Formuły 1 triumfował Brytyjczyk George Russell z teamu Mercedes. Tradycyjnie nie zabrakło także kontrowersji, a iskrzyło również między kierowcami pierwszego w klasyfikacji konstruktorów Red Bullu. Transmisja TV i stream online skrótu wyścigu o Grand Prix Brazylii o godz. 23:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

W niedzielę oglądaliśmy niezwykle ciekawy wyścig o Grand Prix Brazylii na torze Interlagos. Pierwsze miejsce zajął George Russell, z kolei na drugim miejscu uplasował się jego partner z zespołu Mercedesa - Lewis Hamilton. Podium uzupełnił Carlos Sainz Jr. z Ferrari, ale znacznie więcej zainteresowania przykuły nieporozumienia i kłótnie w teamach Ferrari i Red Bulla.

W teamie Red Bulla zawarto umowę - jeżeli Holender wyprzedzi Hiszpana, na takiej pozycji dojedzie do mety. Jeżeli to się jednak nie uda, to ma przed metą przepuścić Pereza, gdyż ten walczy o tytuł wicemistrza świata i każdy punkt się liczy. Verstappen Alonso nie wyprzedził, ale umowa nie została zrealizowana.

Także nie doszło do porozumienia w Ferrari, gdzie Leclerc poprosił, aby Sainz go wpuścił na trzecią lokatę i miejsce na podium. Leclerc walczy z Perezem o drugie miejsce w klasyfikacji końcowej sezonu. Ten deal także nie został zrealizowany.