Liga Mistrzów: Halkbank Ankara - Berlin Recycling Volleys. Transmisja TV oraz stream online

Transmisja meczu Halkbank Ankara - Berlin Recycling Volleys o godz. 15:20 w Polsacie Sport Extra i Polsacie Box Go.

W 2. kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów rywale Aluron CMC Warty Zawiercie powalczą o kolejne punkty w tych rozgrywkach. Halkbank Ankara podejmie Berlin Recycling Volleys. Transmisja w Polsacie Sport Extra i Polsacie Box Go.

Liderem grupy B po pierwszej kolejce Champions League jest drużyna z Zawiercia, która we własnej hali pokonała Halkbank 3:1. Goście tylko w dwóch pierwszych setach postawili twardy opór "Jurajskim Rycerzom" i o premierowe punkty muszą powalczyć u siebie z mistrzami Niemiec.

Drużyna z Berlina również odniosła zwycięstwo na inaugurację, ale potrzebowała do tego tie-breaka. Ekipa naszych zachodnich sąsiadów przegrywała już 0:2 z bułgarskim Hebarem, aby ostatecznie odrobić straty i zwyciężyć 3:2.

Bezpośrednia konfrontacja zapowiada się arcyciekawie i niesamowicie wyrównanie. Smaczku tej rywalizacji dodaje fakt, że obie ekipy są niepokonane w swoich rodzimych rozgrywkach i przewodzą w tabeli. Halkbank w ośmiu spotkaniach zgromadził 23 punkty, podczas gdy Berlin Recycling Volleys zainkasował komplet 18 "oczek" w sześciu meczach. Jedni i drudzy przegrali dotychczas tylko trzy sety.