Tauron Liga: Moya Radomka Lotnisko Warszawa-Radom - #VolleyWrocław. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W 4. kolejce siatkarskiej Tauron Ligi kobiet Moya Radomka Lotnisko Warszawa-Radom podejmie przedostatni w tabeli #VolleyWrocław. Relacja na żywo z meczu Moya Radomka Lotnisko Warszawa-Radom - #VolleyWrocław na Polsatsport.pl.

W poprzedniej serii spotkań oba zespoły poniosły porażkę. Radomianki, będące tego dnia w wyraźnie słabszej dyspozycji, uległy w Bydgoszczy tamtejszemu OnlyBio Pałacowi 1:3, zaś zawodniczki z Wrocławia, mimo prowadzenia 2:1 w setach, musiały ostatecznie uznać wyższość BKS-owi Bostik Bielsko-Biała.

 

Dla drużyny #VolleyWrocław wyprawa do Radomia będzie okazją do odniesienia pierwszego w tym sezonie zwycięstwa. Ekipa z Dolnego Śląska, poza wspomnianą porażką z z BKS-em Bostik, uległa również Developresowi Bella Dolina Rzeszów (0:3) oraz Grupie Azoty Chemikowi Police (2:3).

 

ZOBACZ TAKŻE: Tauron Liga: Klub z Radomia ma nową nazwę. Od teraz to Moya Radomka Lotnisko Warszawa-Radom

 

O punkty nie będzie jednak łatwo. Już w poprzedniej kolejce do gry po zabiegu wycięcia wyrostka robaczkowego wróciła kapitan radomianek, Natalia Murek (była zawodniczka drużyny z Wrocławia), a pod nieobecność liderki, Gozde Yilmaz, z niezłej strony pokazały się Martyna Świrad i Małgorzata Jasek.

 

- Musimy się przygotować na to, że Radomka będzie grała mocną zagrywką, żeby odrzucić nas od siatki. Na treningach skupiamy się więc na tym, ale także pracujemy w taki sposób, żeby było jak najmniej momentów, w których seriami tracimy punkty. Te słabsze okresy przeplatałyśmy w poprzednich meczach z bardzo dobrą grą, więc wniosek nasuwa się jeden: musimy wyeliminować te gorsze momenty i pozostać przy własnym, dobrym rytmie gry - powiedziała w rozmowie z oficjalną stroną klubu Adrianna Szady, rozgrywająca #VolleyWrocław.

 

Relacja na żywo z meczu Moya Radomka Lotnisko Warszawa-Radom - #VolleyWrocław na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 19:00.

RI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie