Studio Katar - 30.11. Transmisja TV i stream online

Piłka nożna
Studio Katar - 30.11. Transmisja TV i stream online
fot. Materiały prasowe
Studio Katar

Czas na kolejne wydanie Studia Katar. Tym razem program zostanie zdominowany przez temat meczu Polaków z Argentyńczykami. Nie zabraknie jednak również podsumowania pozostałych trzech spotkań. Transmisja Studia Katar w Polsacie Sport Extra, na Polsat Box Go i Polsatsport.pl. Początek o godzinie 22:00.

Starcie z Argentyną to jeden z najważniejszych meczów polskiego futbolu w XXI wieku. Wyjść z grupy "Biało-Czerwonym" nie udawało się na wszystkich mundialach, w których brali udział w tym stuleciu - w 2002, 2006 i 2018 roku.

 

ZOBACZ TAKŻE: Polska - Argentyna: Bilans. Mecze, gole, bramki

 

Poczynania Polaków przeciwko Leo Messiemu i spółce skomentuje cenione grono ekspertów. Dyskusję poprowadzi Przemysław Iwańczyk, który gościć będzie Jerzego Engela, Dariusza Kubickiego, Piotra Urbana i Tomasza Łapińskiego.

 

Swoimi uwagami podzieli się również Tomasz Hajto, którego kibice cenią za szczerość i bezpośredniość. Na ekranie pojawi się także Dariusz Wdowczyk. Wirtualnie ze studiem połączy się natomiast dobrze znany dziennikarz "Prawdy Futbolu" Roman Kołtoń.

 

Jak zwykle - nie zabraknie kącika analitycznego. Tym zajmą się Marcin Feddek i Tomasz Łapiński. Mundialowe wieści przekazywać będzie z kolei Marcin Lepa, a przeglądem prasy i mediów społecznościowych zajmie się Paulina Czarnota-Bojarska.

 

W programie także nagrania i materiały prosto z Kataru, jak i łączenie z będącym na miejscu dziennikarzem Interii Sport.

 

Transmisja Studia Katar w Polsacie Sport Extra, na Polsat Box Go i Polsatsport.pl. Początek o godzinie 22:00.

JŻ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie