Koloseum. Transmisja TV i stream online - 01.12

Sporty walki
Koloseum. Transmisja TV i stream online - 01.12
fot. Polsat Sport
Gdzie obejrzeć magazyn Koloseum?

W kolejnej odsłonie magazynu Koloseum nasi eksperci porozmawiają o wszystkim, co czeka nas w świecie sportów walki w najbliższych tygodniach. Nie zabraknie oczywiście interesujących analiz, komentarzy i licznych gości. Transmisja magazynu Koloseum w Polsacie Sport Extra, na Polsatsport.pl, a także na Polsat Box Go.

Czwartkowy program poprowadzą Łukasz Jurkowski i Paweł Wyrobek. Swoją obecnością naszych prowadzących zaszczycą m.in. brązowy medalista mistrzostw świata juniorów w boksie Bartłomiej Rośkowicz, mistrz FEN w wadze piórkowej Kacper Formela oraz uczestnik gali PBP 13 Konrad Kaczmarkiewicz. W studio obecni będą także Grzegorz Proksa, Przemysław Saleta i Tomasz Marciniak.

 

ZOBACZ TAKŻE: Gorzkie słowa Dereka Chisory. "Wszyscy są tutaj dla pieniędzy"

 

Część MMA poświęcona będzie rozmowom o mistrzowskich walkach Jana Błachowicza z Magomedem Ankalaevem, jak również Formeli z Matheusem Pereirą. Tradycyjnie już swoją analizę zaprezentuje nam Bartłomiej Stachura. Tym razem dziennikarz portalu lowking.pl weźmie pod lupę postać pochodzącego z Dagestanu Ankalaeva. 

 

Jeszcze więcej będzie działo się w świecie boksu. Tutaj nasi eksperci poruszą tematy związane z walką o mistrzostwo świata Fury - Chisora, przypomną niedawny sukces Rośkowicza oraz porozmawiają o zbliżającej się gali Polsat Boxing Promotions 13.

 

Koloseum w Polsacie Sport Extra, na Polsatsport.pl i Polsat Box Go. Początek o godz. 20:15.

Frank Dzieniecki/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: Arab - Ruby. Skrót walki

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie