MŚ 2022: Japonia - Hiszpania. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Mistrzowie świata z 2010 roku z dorobkiem czterech punktów prowadzą w tabeli i mając bilans bramek 8-1 mogą się być raczej spokojni o swój los. Relacja i wynik na żywo meczu Japonia - Hiszpania na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 20:00.

Jedynym wariantem, kiedy Hiszpanie musieliby pakować walizki, jest ich porażka z Japonią i równoczesne zwycięstwo Kostaryki nad Niemcami. Byłby to najbardziej sensacyjny scenariusz, bo oznaczałby, że obie europejskie potęgi zakończyłyby udział w mundialu.

 

ZOBACZ TAKŻE: Sensacyjny transfer Cristiano Ronaldo po mundialu? Wyciekły szczegóły

 

Pojedynek Niemiec z Kostaryką będzie historyczny nie tylko ze względu na osobę sędzi Frapparrt, ale także ze względu na Manuela Neuer, który wystąpi w 19. meczu mundialu, co wcześniej nie udało się żadnemu bramkarzowi. Po 18 spotkań w MŚ rozegrali jego rodak Sepp Maier i Brazylijczyk Claudio Taffarel.

 

- W czwartek musimy się skupić wyłącznie na tym, co będzie się działo na boisku w Al-Chaur. Mamy zadanie do wykonania, obowiązek do spełnienia. Niestety, nie wszystko zależy od nas, ale na to już wpływu nie mamy - przyznał 36-letni Neuer.

 

Niemcy muszą się oglądać na innych, a nie musi tego robić Kostaryka, której drugie zwycięstwo - po wygranej z Japonią 1:0 - zapewni awans, a w przypadku porażki ekipy z Azji premiować ją będzie już remis.

 

- Nie przyjechaliśmy do Kataru, aby siedzieć i robić sobie zdjęcia - podkreślił kolumbijski szkoleniowiec zespołu z Ameryki Środkowej Luis Fernando Suarez.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Japonia - Hiszpania na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 20:00.

JŻ, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie