MŚ 2022: Kanada - Maroko. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Czas na finalne rozstrzygnięcia w grupie F. Trzy drużyny nadal walczą o awans. Relacja i wynik na żywo meczu Kanada - Maroko na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 16:00.

Maroko ma cztery punkty, jeszcze nie przegrało, a co więcej - mimo kłopotów zdrowotnych bramkarza Yassine'a Bounou, który nie mógł zagrać z Belgią - pozostaje jedną z trzech drużyn, obok Polski i Brazylii, które nie pozwoliły sobie jeszcze na stratę gola.

 

ZOBACZ TAKŻE: MŚ 2022: Walia - Anglia. Trzy ciosy po przerwie! Anglia wygrała grupę

 

- Bardzo trudno nas pokonać, trudno nam strzelić gola. Przekonały się już o tym dwa spośród najlepszych reprezentacji globu. Musimy utrzymać tę dyspozycję - zaznaczył Walid Regragui, który w sierpniu na stanowisku selekcjonera Maroka zastąpił Bośniaka Vahida Halilhodzica.

 

"Lwy Atlasu" spotkają się w czwartek z najsłabszą w grupie F Kanadą, którą w jedynej ich potyczce pokonało w 2016 roku 4:0. Dwa gole zdobył wtedy Hakim Ziyech, który jesienią wrócił do kadry Maroka po 15-miesięcznej, bo poprzedni szkoleniowiec nie widział go w ekipie.

 

- Dużo ludzi mówi, że to trudny we współpracy zawodnik, zwariowany gość, że nie pomoże reprezentacji, ale ja wiedziałem, że jeśli okaże się mu zaufanie, podejdzie się do niego z otwartością i miłością, to będzie umierał za ten zespół - powiedział o skrzydłowym Chelsea Londyn Regragui.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Kanada - Maroko na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 16:00.

JŻ, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie