NHL: Seattle Kraken z siódmym zwycięstwem z rzędu

W czwartek w lidze NHL siódme zwycięstwo z rzędu odnotowali hokeiści Seattle Kraken. Tym razem we własnej hali pokonali po dogrywce Washington Capitals 3:2. Kraken, którzy w NHL grają dopiero drugi sezon, śrubują rekordową w historii klubu serię wygranych spotkań.

Początek meczu nie zwiastował zwycięstwa Kraken. Po pierwszej tercji to Capitals prowadzili 2:0, a na listę strzelców wpisali się Martin Fehervary i Conor Sheary.

Gospodarze bez pośpiechu odrobili jednak stratę. W drugiej części gry kontaktową bramkę zdobył Jaden Schwartz, a w 58. minucie wyrównał Yanni Gourde.

Dogrywka trwała zaledwie siedem sekund. Tyle czasu potrzebował Matty Beniers, aby dać swojej drużynie zwycięstwo.

Kraken zajmują drugie miejsce w tabeli Pacific Division. Capitals są na szóstej pozycji w Metropolitan Division.