Tauron Liga: Moya Radomka Lotnisko Warszawa-Radom - Roleski Grupa Azoty Tarnów. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka
Tauron Liga: Moya Radomka Lotnisko Warszawa-Radom - Roleski Grupa Azoty Tarnów. Relacja i wynik na żywo
fot. PAP
Moya Radomka Lotnisko Warszawa-Radom

Niedziela w Tauron Lidze upłynie pod znakiem spotkań drużyn, które chcą poprawić swoją sytuację w tabeli. Relacja i wynik na żywo meczu Moya Radomka Lotnisko Warszawa-Radom - Roleski Grupa Azoty Tarnów na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 19:00.

Trwa szósta kolejka Tauron Ligi. W niedzielę odbędą się dwa mecze - w pierwszym z nich Moya Radomka Lotnisko Warszawa-Radom zmierzy się z Roleski Grupa Azoty Tarnów. W drugim IŁ Capital Legionovia Legionowo zagra z kolei z #VolleyWrocław. Wszystkie cztery drużyny okupują dolną strefę tabeli.

 

ZOBACZ TAKŻE: Mateusz Bieniek po wygranej z liderem: To będzie dla nas kop

 

Radomianki są na dziewiątym miejscu z sześcioma punktami na koncie. Wygrały dwa mecze, a przegrały trzy. Tarnowianki zajmują z kolei dziesiątą lokatę, ale ich strata do gospodyń wynosi cztery punkty. Wygrały bowiem ledwie jeden mecz w sezonie.

 

Zespół z Tarnowa potrzebuje zwycięstwa, bo 11. w tabeli #VolleyWrocław ma tyle samo punktów (dwa), a ustępuje jedynie bilansem setów.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Moya Radomka Lotnisko Warszawa-Radom - Roleski Grupa Azoty Tarnów na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 19:00.

JŻ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie