Tauron Liga: UNI Opole - OnlyBio Pałac Bydgoszcz. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Piątą kolejkę Tauron Ligi zakończy spotkanie pomiędzy drużynami UNI Opole, a OnlyBio Pałacem Bydgoszcz. Po trzech porażkach z rzędu zawodniczki drużyny z Opola w ostatniej kolejce pokonały zespół Chemika Police i w poniedziałkowy wieczór spróbują odnieść drugie zwycięstwo z rzędu. Relacja i wynik na żywo meczu UNI Opole - OnlyBio Pałac Bydgoszcz na Polsatsport.pl.

Z pozycji delikatnego faworyta przystępują do tego spotkania zawodniczki z Bydgoszczy. Zajmują one aktualnie czwartą pozycję w tabeli, choć wspomnieć należy że zespół UNI Opole, która plasuje się na miejscu dziewiątym, do rywalek traci jedynie dwa punkty. Dowodem na to, jak niewygodnym przeciwnikiem są zawodniczki z Opola może być mecz sprzed tygodnia, kiedy to sensacyjnie pokonały aktualnego mistrza polski - drużynę Chemika Police.

 

ZOBACZ TAKŻE: TAURON Liga: Sensacja w Opolu! UNI pokonało Grupa Azoty Chemika Police

 

Zarówno trener Nicola Vettori, jak i atakująca Oliwia Sieradzka największego zagrożenia upatrują w osobie Moniki Gałkowskiej - liderki klubu z Bydgoszczy, a jednocześnie reprezentantki Polski, która z 118 punktami na koncie jest, po 5. kolejkach najlepszą punktującą ligi.

 

Ścisk w tabeli sprawia, że zwycięstwo Opolanek jest w stanie zapewnić im awans do najlepszej czwórki. Czy uda im się wygrać kolejny mecz z rzędu? Czy Monika Gałkowska umocni się na prowadzeniu w wyścigu o statuetkę MVP ligi? Na te i inne pytania odpowiedź poznamy w poniedziałek około 22.

 

Relacja i wynik na żywo meczu UNI Opole - OnlyBio Pałac Bydgoszcz na Polsatsport.pl od godziny 20:30.

OM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie