LM siatkarek: Fenerbahce Opet Stambuł – CV Haris. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W spotkaniu 1. kolejki Ligi Mistrzyń siatkarki Fenerbahce zagrają z hiszpańskim klubem CV Haris. W grupie D rywalizują również ŁKS Commercecon Łódź i Allianz MTV Stuttgart. Relacja i wynik na żywo z meczu Fenerbahce Opet Stambuł – CV Haris na Polsatsport.pl.

W fazie grupowej siatkarskiej Ligi Mistrzyń rywalizuje 20 zespołów, które podzielono na pięć grup, po cztery drużyny w każdej. Do ćwierćfinałów awansują bezpośrednio zwycięzcy grup. Pięć drużyn z drugich miejsc oraz jeden zespół z trzeciej lokaty z najlepszym bilansem wystąpi w barażach (mecz i rewanż). Triumfatorzy tych par uzupełnią stawkę ćwierćfinalistów. Pozostałe zespoły z trzecich miejsc zagrają w ćwierćfinale Pucharu CEV.

 

Zobacz także: Gdzie oglądać mecze 1. kolejki Ligi Mistrzyń siatkarek?

 

W tegorocznej edycji Ligi Mistrzyń siatkarek rywalizują trzy drużyny z Polski: Developres Bella Dolina Rzeszów (grupa A), ŁKS Commercecon Łódź (grupa D) oraz Grupa Azoty Chemik Police (grupa E).

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Fenerbahce Opet Stambuł – CV Haris we wtorek 6 grudnia o godzinie 16.30 na Polsatsport.pl.

 

WYNIKI I TABELE LIGI MISTRZYŃ SIATKAREK

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie