Polsat Boxing Promotions 13: Wyniki i skróty walk (WIDEO)

Sporty walki
Polsat Boxing Promotions 13: Wyniki i skróty walk (WIDEO)
fot. Materiały prasowe
Polsat Boxing Promotions 13: Wyniki i skróty walk (WIDEO)

Osleys Iglesias (8-0, 6 KO) mistrzem świata IBO w wadze superśredniej! W piątek na gali Polsat Boxing Promotions 13 pokonał Andriia Velikovskiya (21-3-2, 14 KO) przez TKO w dziesiątej rundzie. Zobaczcie wyniki i skróty walk gali Polsat Boxing Promotions 13.

Zapis relacji
Relacja zakończona

Osleys Iglesias - Andrii Velikovskiy - 10. runda

Velikovsky wyszedł do 10 rundy, ale po po przyjęciu kilku kolejnych ciosów sędzia decyduje się przerwać walkę. KONIEC! Iglesias kończy przeciwnika w rundzie 10!

Osleys Iglesias - Andrii Velikovskiy - 9. runda

Lekarz nie widzi przeciwskazań i mimo ogromnej opuchlizny na głowie Ukraińca zezwala mu kontynuować walkę. Velikovsky ma coraz większe problemy z nawiązaniem walki. Kolejne kombinacje lądują na głowie zawodnika zza wschodniej granicy, ale jego odporność jest dzisiaj niesamowita! Jak on to wytrzymuje!?

Osleys Iglesias - Andrii Velikovskiy - 8. runda

Kubańczyk konsekwentnie rozbija przeciwnika, który mimo potwornie wyglądającego guza nad prawym łukiem brwiowym nie odpuszcza! Kolejne bomby spadają na głowę Velikovsky'ego, ale ten jest dzisiaj wyjątkowo twardy. Sędzia po raz kolejny upomina Iglesiasa, by ten nie bił w tył głowy.

Osleys Iglesias - Andrii Velikovskiy - 7. runda

Świetnie rozpoczął tę rundę Iglesias, który bardzo wyraźnie zaznacza swoją przewagę lewym prostym, a także hakami na wątrobę. Velikovsky coraz bardziej poobijany i zmęczony. 

Osleys Iglesias - Andrii Velikovskiy - 6. runda

Iglesias ma duże problemy z ustrzeleniem Ukraińca, który pięknie kiwa i odgryza się ciosami na korpus. Czas na rundę siódmą!

Osleys Iglesias - Andrii Velikovskiy - 5. runda

Velikovsky coraz częściej decyduje się na szarże. Ukrainiec bardzo odważnie idzie do przodu, choć Iglesias skutecznie stopuje ataki przeciwnika prawym prostym.

Osleys Iglesias - Andrii Velikovskiy - 4. runda

Przypadkowe zderzenie głowami rozbiło łuk brwiowy Iglesiasa. Chwilę później mocno trafił Velikovsky'ego, choć ten wydaje się bardzo odporny na ciosy Latynosa.

Osleys Iglesias - Andrii Velikovskiy - 3. runda

Coraz wyraźniej zarysowuje się przewaga szybkości Iglesiasa. Kubańczyk coraz częściej jest w stanie trafiać Ukraińca seriami.

Osleys Iglesias - Andrii Velikovskiy - 2. runda

Mocny aktywny jest Kubańczyk, choć wiele z jego ciosów zamiast na twarzy przeciwnika ląduje w eterze. 

Osleys Iglesias - Andrii Velikovskiy - 1. runda

Rozpoczęła się pierwsza z dwunastu rund zaplanowanych na ten pojedynek. Dużo badania się ze strony obu zawodników, choć końcówkę rundy zaznaczył Osleys Iglesias.

W ringu zameldowali się obaj zawodnicy, a to znak, że już za chwilę rozpoczynamy potężne grzmoty!

Przed nami krótka chwila przerwy, po której wracamy z walką wieczoru. Niepokonany Osleys Iglesias podejmie ukraińskiego weterana - Andrija Velikovskiy'ego, a stawką tej walki będzie mistrzostwo świata IBO w wadze superśredniej!

Sędziowie punktowali: 77-75 dla Kaczmarkiewicza, 77-75 dla Lali i 76-76. Mamy remis! 

Walka zakończyła się po 8 rundach. Czekamy na werdykt sędziowski!

Konrad Kaczmarkiewicz - Ervis Lala - 8. runda

Mocno trafiony Kaczmarkiewicz zmuszony jest klinczować. Lala poczuł krew i cały czas jest w natarciu! "Erni" chowa się za podwójną gardą i czeka na gong kończący pojedynek!

Konrad Kaczmarkiewicz - Ervis Lala - 7. runda

Lala, zmuszony skrócić dystans, przyjmuje kilka ciosów. Chwilę później "Erni" poślizgnął się i wylądował na deskach. Bardzo bliska runda, a przed nami ostatnie starcie co-main eventu gali Polsat Boxing Promotions 13!

Konrad Kaczmarkiewicz - Ervis Lala - 6. runda

Sędzia upomniał "Erniego", by nie uderzał w tył głowy, a chwilę później Lala zaznaczył prawym prostym. Przed nami dwie ostatnie rundy tego pojedynku!

Konrad Kaczmarkiewicz - Ervis Lala - 5. runda

Lala ewidentnie zaczyna odczuwać trudy kondycyjne tego pojedynku, choć na koniec był w stanie trafić Kaczmarkiewicza mocnym sierpowym. "Erni" bez zmian - walczy cały czas na wstecznym, w poszukiwaniu kontry kończącej pojedynek.

Konrad Kaczmarkiewicz - Ervis Lala - 4. runda

Polak cały czas krąży wokół przeciwnika, przez co Albańczyk zmuszony jest "gonić" go po ringu. Lala ma coraz większe problemy ze skróceniem dystansu.

Konrad Kaczmarkiewicz - Ervis Lala - 3. runda

Kaczmarkiewcz cały czas stara się korzystać z przewagi zasięgu, jednocześnie punktując ciosami prostymi. Lala serią ciosów zmusza Polaka do pójścia w klincz.

Konrad Kaczmarkiewicz - Ervis Lala - 2. runda

"Erni" wyraźnie szybszy od przeciwnika, choć Lala jest w stanie punktować pojedynczymi ciosami. Czekamy na kolejne grzmoty!

Konrad Kaczmarkiewicz - Ervis Lala - 1. runda

Bardzo intensywnie pracuje na nogach "Ernie", przez co Albańczyk ma spore problemy z trafieniem Polaka. Żaden z zawodników nie był w stanie zaakcentować swojej przewagi.

W ringu zameldowali się już obaj pięściarze. Czy Ervis Lala będzie w stanie zniwelować 10 cm różnicy zasięgu na korzyść "Erniego"?

Chwila przerwy i już za chwilę startujemy co-main eventem gali Polsat Boxing Promotions! 

Aleksander Bereżewski ciężko nokautuje Ebera Tovara już w 1 rundzie!

Aleksander Bereżewski - Eber Tovar - 1. runda

Mamy pierwsze deski już po 80 sekundach! Eber Tovar przetrwał tarapaty, ratując się klinczem. Po chwili jednak Bereżewski dokończył dzieła zniszczenia prawym sierpowym. Tovar zatańczył na nogach i bezwładnie upadł na deski.

PlanBe ponownie melduje się w ringu Polsat Boxing Promotions, a już za chwilę zastąpią go Aleksander Bereżewski i Eber Tovar.

Bartłomiej Przybyła wygrał jednogłośną decyzją sędziów!

Koniec! Żaden z pięściarzy nie był w stanie zakończyć pojedynku przed końcem czasu. Czekamy na werdykt sędziów punktowych.

Bartłomiej Przybyła - Michal Dufek - 5. runda

Przybyła dominuje w ringu. Dufek ma spore problemy z blokowaniem ciosów przeciwnika. Czas na ostatnią rundę! 

Bartłomiej Przybyła - Michal Dufek - 4. runda

Dufek wygląda na coraz bardziej zmęczonego. Przybyła nie odpuszcza. Polak jest dobrze przygotowany kondycyjnie do tego pojedynku.

Bartłomiej Przybyła - Michal Dufek - 3. runda

Przybyła przyjął kilka mocnych uderzeń. Mimo to polski pięściarz nadal dobrze prezentuje się między linami.

Bartłomiej Przybyła - Michal Dufek - 2. runda

Przybyła cały czas wywierał presję na przeciwniku. Dufek od czasu do czasu odpowiadał mocnymi uderzeniami. Sędzia kilkukrotnie musiał rozdzielać pięściarzy.

Bartłomiej Przybyła - Michal Dufek - 1. runda

Obaj zawodnicy mocno rozpoczęli ten pojedynek. Zarówno Przybyła, jak i Dufek byli w stanie kilka razy przełamać gardę przeciwnika. 

Zobaczcie skrót walki Roberta Stasioka i Kacpra Klimczaka. 

Zaczynamy walkę Bartłomiej Przybyła - Michal Dufek

W oczekiwaniu na kolejne zmagania gali Polsat Boxing Promotions 13 swoim występem uświetnił galę raper - PlanBe.

Skrót walki Kamila Wójcika z Igorem Sobczakiem

Krótka przerwa pomiędzy walkami, a gościem w studio obok Fiodora Łapina i Emila Jędrzejewskiego jest Andrzej Rżany - trzykrotny uczestnik Igrzysk Olimpijskich.

Polski zawodnik w natarciu, którego Włoch nie był w stanie przetrzymać. Grabowski wygrywa poprzez TKO w 2 minucie i 24 sekundzie 4. rundy!

Miłosz Grabowski - Matteo Gubinelli - 3. runda

Komentatorzy zwracają uwagę na Grabowskiego, który powinien mocniej pracować na nogach. Zauważalna jest przewaga siły Gubinelliego, który nie ma problemu z ustawieniem Polaka na linach.

Miłosz Grabowski - Matteo Gubinelli - 2. runda

Kolejna runda toczona na bardzo wysokim tempie! Druga runda tej walki zdecydowanie bardziej wyrównana.

Miłosz Grabowski - Matteo Gubinelli - 1. runda

Gubinelli nieustanną presję po raz pierwszy posyła Grabowskiego na deski! Koniec pierwszej rundy, którą zdaniem Przemysława Salety, zdecydowanie wygrał Włoch.

 

Rozpoczynamy starcia zawodowe! 21-letni Miłosz Grabowski zmierzy się z pięć lat starszym Matteo Gubinellim. Który zawodnik do swojego rekordu dopisze pierwszą porażkę?

Po wyrównanej walce Stasiok pokonuje Klimczaka. Jednogłośna decyzja sędziów na korzyść Legionisty, choć jak podkreślają komentatorzy była to dotychczas najbardziej wyrównana walka.

Kolejny Legionista melduje się w ringu. Robert Stasiok zmierzy się z Kacprem Klimczakiem. Czy Klimczak przerwie znakomitą serię warszawiaków?

Kolejny triumf warszawskiej Legii. Mateusz Grejber, który zaznaczał swoją przewagę na przestrzeni trzech rund pokonuje Kacpra Regułę.

W ringu meldują się kolejni zawodnicy. W czerwonym narożniku 18-letni Mateusz Grejber pochodzący z Warszawy podejmie 17-letniego Kacpra Regułę.

Sędziowie byli jednogłośni. Walkę otwarcia wygrał 15-latek reprezentujący Legię Warszawa - Kamil Wójcik. 

Galę otworzą trzy pojedynki boksu olimpijskiego. Na początek: Igor Sobczak - Kamil Wójcik. 

W walce wieczoru gali w Gliwicach wystąpi Osleys Iglesias. Kubańczyk zmierzy się z Andrijem Velikovskiym, a stawką pojedynku będzie pas mistrza świata IBO w wadze superśredniej.

Witamy w relacji na żywo z gali Polsat Boxing Promotions 13!

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie