TAURON Liga: BKS BOSTIK Bielsko-Biała - MOYA Radomka Lotnisko Radom. Transmisja TV i stream online

BKS BOSTIK Bielsko-Biała - MOYA Radomka Lotnisko Radom

W piątek rozegrane zostanie spotkanie pomiędzy BKS BOSTIK Bielsko-Biała a MOYA Radomka Lotnisko Radom. Kto będzie górą w tym meczu? Transmisja spotkania BKS BOSTIK Bielsko-Biała - MOYA Radomka Lotnisko Radom w Polsacie Sport News i na Polsat Box Go. Początek o godzinie 20:30.

W 7. kolejce TAURON Ligi na parkiecie w Bielsku-Białej zawodniczki BKS-u BOSTIK podejmą siatkarki MOYA Radomka Lotnisko Radom. Będzie to spotkanie drużyn o zbliżonym poziomie, które w ligowej tabeli dzielą tylko dwa oczka.

Gospodynie zajmują aktualnie siódmą lokatę w tabeli. Po sześciu meczach mają równą liczbę porażek i wygranych, w których zdobyły i straciły po 12 setów. Jeżeli podopieczne Bartłomieja Piekarczyka chcą utrzymać swoją pozycję, muszą zwyciężyć w piątkowym spotkaniu. W poprzedniej kolejce zdobyły tylko jednego seta w starciu z Grupa Azoty Chemikiem Police, a już w 8. kolejce czeka ich mecz z pretendentem do tytułu, ŁKS-em Commercecon Łódź.

Po drugiej stronie parkietu pojawią się zawodniczki MOYA Radomka Lotnisko Radom. Gościnie znajdują się w podobnej sytuacji do gospodyń piątkowego starcia. Po sześciu spotkaniach mają tylko dwa zwycięstwa i jeżeli chcą w tym sezonie myśleć o grze w fazie play-off, to muszą zacząć punktować. W ostatnich dwóch meczach udało im się zdobyć tylko jednego seta, a przed nimi bardzo trudne spotkania z Grupa Azoty Chemikiem Police i ŁKS-em Commercecon Łódź. Dlatego piątkowe starcie jest dla zawodniczek z Radomia dobrą okazją, aby zdobyć potrzebne punkty.

Transmisja meczu BKS BOSTIK Bielsko-Biała - MOYA Radomka Lotnisko Radom w Polsacie Sport News i na Polsat Box Go. Początek o godz. 20:30.