Legia Warszawa wygrała w sparingu z Motorem Lublin (WIDEO)

Trener Legii Warszawa Kosta Runjaic podczas treningu drużyny w ośrodku w Książenicach.

Piłkarze Legii Warszawa wygrali w sobotę w sparingu z drugoligowym Motorem Lublin 4:0. W pierwszej połowie bramki dla stołecznego klubu zdobyli Maik Nawrocki i Maciej Rosołek, a po przerwie na listę strzelców wpisali się Igor Strzałek i Mattias Johansson.

Legioniści rozpoczęli mecz w składzie: Dominik Hładun, Maik Nawrocki, Rafał Augustyniak, Yuri Ribeiro, Paweł Wszołek, Bartosz Slisz, Josue, Bartosz Kapustka, Makana Baku, Maciej Rosołek, Robert Pich.

Trener Kosta Runjaic dokonał w przerwie 10 zmian. W drugiej połowie na boisku pojawili się Cezary Miszta, Lindsay Rose, Ihor Charatin, Jakub Kisiel, Mattias Johansson, Jurgen Celhaka, Patryk Sokołowski, Igor Strzałek, Patryk Skibicki i Ernest Muci.

Był to drugi mecz kontrolny Legii, która w poniedziałek pokonała GKS Tychy 3:1. 16 grudnia "Wojskowi" zmierzą się z Ruchem Chorzów.

Legia wróci do gry w ekstraklasie 28 stycznia, gdy na stadionie przy ul. Łazienkowskiej podejmie Koronę Kielce.