PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn. Transmisja TV i stream online

Siatkówka
PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn. Transmisja TV i stream online
fot. PAP/Tomasz Waszczuk
Cerrad Enea Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn

Już w sobotę na parkiecie Radomskiego Centrum Sportu, lokalny zespół Cerrad Enea Czarni Radom podejmie Indykpol AZS Olsztyn. Kto zwycięży w nadchodzącym spotkaniu? Transmisja meczu Cerrad Enea Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.

W sobotę odbędzie się spotkanie 15. kolejki PlusLigi, pomiędzy Cerrad Enea Czarnymi Radom, a Indykpol AZS Olsztyn. Będzie to mecz drużyn, które w nadchodzących kolejkach będą walczyły o odmienne cele.

Gospodarze zbliżającego się starcia prezentują się w bieżącym sezonie z bardzo słabej strony. W 14 meczach zebrali tylko osiem punktów, a ostatni raz triumfowali jeszcze w październiku. Ich ligowa niemoc odzwierciedlona jest w statystykach, gdzie na prawie każdy zdobyty set przypadają trzy stracone. Jeżeli drużyna z Mazowsza chce być pewna utrzymania na najwyższym szczeblu rozgrywkowym, to musi zrobić krok w kierunku przerwania passy dziewięciu kolejnych porażek. Jednakże, o to w nadchodzącym meczu będzie trudno.

 

ZOBACZ TAKŻE: PlusLiga: Amerykanin nowym rozgrywającym Cerradu Enea Czarnych Radom

 

Po drugiej stronie parkietu pojawią się zawodnicy z Olsztyna. Aktualnie zajmują oni dziewiątą lokatę w lidze i po 14 spotkaniach mają 20 punktów. Jeżeli zawodnicy AZS myślą o awansie do play-off, to nie mogą popełniać błędów z drużynami z samego dołu tabeli. Pomimo iż do końca sezonu zasadniczego pozostała jeszcze cała runda rewanżowa, to zwycięstwo pozwoliłoby gościom zbliżyć się do celu.

Kto zwycięży w tym spotkaniu? W ostatnich trzech spotkaniach to Indykpol AZS Olsztyn był górą, może tym razem będzie inaczej?

 

Transmisja meczu Cerrad Enea Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn w Polsacie Sport i na Polsat Box Go. Początek o godz. 20:30.

 

MO, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie