PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom - LUK Lublin. Transmisja TV i stream online

Paweł Rusin

Siatkarze Cerradu Enei Czarnych Radom zmierzą się z LUK-iem Lubin w meczu 16. kolejki PlusLigi. Większe szanse na zwycięstwo eksperci przyznają gościom. Czy ekipa Dariusza Daszkiewicza zrewanżuje się za porażkę na inaugurację rozgrywek? Transmisja meczu Cerrad Enea Czarni Radom - LUK Lublin w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.

Nie tak pierwszą połowę sezonu wyobrażali sobie radomianie. Przegrali aż 13 z 15. spotkań w PlusLidze, co czyni ich drugą najsłabszą drużyną w stawce. Niżej w tabeli plasuje się tylko beniaminek BBTS Bielsko-Biała. Siatkarze Cerradu czekają na przełamanie, ponieważ przegrali dziesięć ostatnich spotkań. Czy uda im się zakończyć tę wstydliwą passę?

Z kolei lubinianie rozpoczęli rozgrywki od sześciu porażek z rzędu. W kolejnych tygodniach ustabilizowali formę, wygrywając nawet cztery kolejne spotkania. W ostatniej kolejce podopieczni Daszkiewicza przegrali jednak w trzech setach z PGE Skrą Bełchatów. Aktualnie zajmują jedenaste miejsce w tabeli.

Cerrad Enea Czarni mieli już okazję w tym sezonie spotkać się z siatkarzami z Lublina. Na inaugurację rozgrywek radomianie pokonali LUK 3:2.

Transmisja meczu Cerrad Enea Czarni Radom - LUK Lublin w Polsacie Sport i na Polsat Box Go. Początek o 20:30.