Influencerka zdradziła, dlaczego nie została zawodową tenisistką (ZDJĘCIA)

Tenis

Rachel Stuhlmann, która została nazwana influencerką numer jeden, jeśli chodzi o tenis, zdradziła dlaczego nie zrobiła kariery w tej dyscyplinie sportu.

Stuhlmann trenowała od najmłodszych lat. Kiedy była nastolatką, rywalizowała m.in. w turniejach rangi USTA Junior Circuit. Nie zrobiła jednak większej tenisowej kariery. Ostatnio wyjaśniła, dlaczego nie zdecydowała się grać profesjonalnie.

 

ZOBACZ TAKŻE: Amerykański tenisista skrytykował deblistów. "Najbardziej przepłacani sportowcy na świecie"

 

- Wiedziałam, że byłam wystarczająco dobra. Zdawałam sobie jednak sprawę, że dotarcie do czołówki zajęłoby od pięciu do siedmiu lat. Nie chciałam żyć w ten sposób, grając w małych miastach i radząc sobie bez samochodu - powiedziała w rozmowie z "The Sun".

 

Amerykanka mimo tego nie wyobrażała sobie swojego życia bez tenisa. Cały czas pojawia się na turniejach, lecz w zupełnie innej roli. Tym razem jako influencerka. Serwis outkick.com określił ją jako najbardziej wpływową w tej dyscyplinie sportu.

 

- Postanowiłam, że chcę pokazywać fajne strony tego sportu - podróże, turnieje, modę... wszystko. Odzew był niesamowity. Otrzymałam wiele wsparcia i wiadomości od ludzi z całego świata, że zainteresowali się tenisem. To niesamowite - przyznała Amerykanka, którą obserwuje ponad 260 tysięcy osób na Instagramie.

 

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie