Paulina Chylewska wytypowała dziesiątkę w 88. Plebiscycie Przeglądu Sportowego i Polsatu

Inne
Paulina Chylewska wytypowała dziesiątkę w 88. Plebiscycie Przeglądu Sportowego i Polsatu
fot. Polsat Sport
Paulina Chylewska wytypowała dziesiątkę w 88. Plebiscycie Przeglądu Sportowego i Polsatu.

To już 88. edycja Plebiscytu Przeglądu Sportowego i Telewizji Polsat na Najlepszego Sportowca Roku. Tegorocznego zwycięzcę poznamy 7 stycznia podczas Gali Mistrzów Sportu. Od soboty prezentujemy dziesiątki, wytypowane przez naszych dziennikarzy i ekspertów. Jako pierwsza podjęła się tego prezenterka Polsatu Sport Paulina Chylewska.

Wybranie dziesiątki spośród 26 nominowanych nie jest łatwym zadaniem. Konkurencja jest bardzo duża, bo miniony rok obfitował w sukcesy, zarówno w sportach zespołowych, jak i indywidualnych. W gronie kandydatów do zwycięstwa w Plebiscycie nie brakuje lekkoatletów, siatkarzy i piłkarzy. Pojawili się w nim także żużlowiec, koszykarz, skoczek narciarski i przedstawiciele wielu innych dyscyplin.

 

Oddaj głos na swojego faworyta w 88. Plebiscycie Przeglądu Sportowego i Polsatu na Najlepszego Sportowca 2022 Roku. Kliknij TUTAJ.

 

Zwycięstwo jest dla sportowca ogromną nobilitacją, bo oznacza wielkie uznanie w oczach czytelników Przeglądu Sportowego, widzów Telewizji Polsat i wszystkich kibiców sportu. W poprzednich dwóch edycjach triumfował Robert Lewandowski. Kto tym razem okaże się najlepszy? Rozwiązanie zagadki poznamy 7 stycznia.

 

Co roku prezentujemy najlepsze dziesiątki zdaniem naszych dziennikarzy i ekspertów. Jako pierwsza rękawicę podjęła Paulina Chylewska.

 

 

Dziesiątka Pauliny Chylewskiej w 88. Plebiscycie Przeglądu Sportowego na Najlepszego Sportowca 2022 roku:

 

1. Iga Świątek (tenis)
2. Dawid Kubacki (narciarstwo klasyczne)
3. Bartosz Zmarzlik (żużel)
4. Paweł Fajdek (lekkoatletyka)
5. Karzyna Zdziebło (lekkoatletyka)
6. Natalia Kaczmarek (lekkoatletyka)
7. Bartosz Kurek (siatkówka)
8. Robert Lewandowski (piłka nożna)
9. Aleksandra Mirosław (wspinaczka sportowa)
10. Adrian Meronk (golf)

 

Oddaj głos na swojego faworyta w 88. Plebiscycie Przeglądu Sportowego i Polsatu na Najlepszego Sportowca 2022 Roku. Kliknij TUTAJ.

Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie