United Cup: Daniel Michalski - Timofiej Skatow. Relacja i wynik na żywo

Tenis

Reprezentacja Polski rozpoczęła rywalizację w United Cup. Pierwszym rywalem Biało-Czerownych są Kazachowie. Relacja i wynik na żywo meczu Daniel Michalski - Timofiej Skatow na Polsatsport.pl.

United Cup to wyraz coraz bliższej współpracy ATP i WTA. Podczas odbywającego się w Australii turnieju tenisiści i tenisistki rywalizują ramię w ramię, zdobywając przy okazji punkty rankingowe. W zawodach udział bierze osiemnaście reprezentacji, a wśród nich znalazła się także drużyna polska. W składzie Biało-Czerwonych znaleźli się: Iga Świątek, Magda Linette, Weronika Falkowska, Alicja Rosolska, Hubert Hurkacz, Kacper Żuk, Daniel Michalski i Łukasz Kubot, a trenerami ekipy są Agnieszka Radwańska i Dawid Celt.

 

ZOBACZ TAKŻE: "Kiedy możemy połączyć siły, czujemy się tacy zjednoczeni". Iga Świątek przed turniejem United Cup

 

Polska znalazła się w grupie B - tej samej, do której trafili Kazachowie i Szwajcarzy. W pierwszej kolejce nasza kadra zmierzy się z drużyną z Azji. Na 8:00 w sobotę zaplanowano spotkanie Daniel Michalski - Timofiej Skatow. Każda rywalizacja składa się z czterech meczów - po dwa singlistów i deblistów. Jeżeli bilans będzie remisowy, o wszystkim zadecyduje spotkanie rozegrane w formule mikst.

 

Zwycięzca premierowej edycji United Cup może liczyć na 15 milionów dolarów.

 

Relacja  na żywo z meczu Michalski - Skatow na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 08:00.

JŻ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie