United Cup: Michalski - Musetti. Relacja i wynik na żywo

Po zwycięstwie ze Szwajcarią 3:2, polscy tenisiści awansowali do kolejnej rundy rozgrywanego w Australii United Cup. Rywalami Polaków w walce o półfinał turnieju będzie reprezentacja Włoch. Mecz otworzy spotkanie Daniela Michalskiego z Lorenzo Musettim. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Przed wygranym spotkaniem ze Szwajcarią, Biało-Czerwoni mierzyli się z reprezentacją z Kazachstanu. Daniel Michalski swoich dotychczasowych występów nie może zaliczyć do udanych. W pierwszej fazie przegrał z Kazachem Timofiejem Skatowem 0:2, a w drugiej również bez wygranego seta uległ Szwajcarowi Hueslerowi.

Włosi w poprzednich fazach turnieju grali z reprezentacjami Norwegii i Brazylii. Tenisiści z półwyspu apenińskiego poradzili sobie bez problemów. Lorenzo Musetti obydwa spotkania wygrał bez straty seta, pokonując kolejno Brazylijczyka Alvesa i Norwega Durasovia.

Również w starciu z Polakiem Musetti jest ogromnym faworytem, ale Michalski na pewno zrobi wszystko, by w meczu z Włochami wyprowadzić polską reprezentację na prowadzenie.

Mecz Polska - Włochy wyłoni półfinalistę turnieju United Cup. W półfinale wystąpi też jednak jeden z trzech pokonanych zwycięzców grup, który miał najlepszy bilans w fazie grupowej. Półfinały zaplanowano na 6 i 7 stycznia, a finał na 8 stycznia. Spotkania na tym etapie rozegrane zostaną w Sydney.

Relacja i wynik na żywo meczu Daniel Michalski - Lorenzo Musetti na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 3:30.