Tauron Liga: IŁ Capital Legionovia Legionowo - MOYA Radomka Lotnisko Radom. Relacja i wynik na żywo

Siatkarki IŁ Capital Legionovia Legionowo wciąż czekają na premierowe zwycięstwo w sezonie. Czy na własnym parkiecie pokonają faworyzowany zespół MOYA Radomka Lotnisko Radom? Relacja i wynik na żywo z meczu IŁ Capital Legionovia Legionowo - MOYA Radomka Lotnisko Radom na Polsatsport.pl.

Trwające rozgrywki to istny koszmar dla legionowianek. Zespół spod Warszawy przegrał wszystkie dotychczasowe spotkania. W dziewięciu rozegranych meczach nie zdobył nawet punktu, wygrywając zaledwie trzy sety. Czy będą w stanie przełamać tę fatalną passę w derbach Mazowsza?

Wiele wskazuje na to, że nie. Zdecydowanymi faworytkami tej konfrontacji są przyjezdne z Radomia, ale i one mają w obecnym sezonie kłopoty. Po dziewięciu kolejkach mają na koncie siedem punktów i zajmują aktualnie 10. lokatę w tabeli. Ostatnie zwycięstwo w lidze podopieczne Błażeja Krzyształowicza zanotowały w połowie listopada, kiedy na własnym parkiecie pokonały #VolleyWrocław (3:0). Co ciekawe, na inaugurację rozgrywek potrafiły niespodziewanie wygrać w trzech setach z Grotem Budowlanymi Łódź.

Po raz ostatni IŁ Capital Legionovia Legionowo i MOYA Radomka Lotnisko Radom miały okazję mierzyć się w poprzednich rozgrywkach. W meczu o 5. miejsce lepsze okazały się legionowianki. Jak będzie tym razem?

Relacja i wynik na żywo z meczu IŁ Capital Legionovia Legionowo - MOYA Radomka Lotnisko Radom na Polsatsport.pl. Początek o 19:00.