Polska czy Portugalia? Wiemy, gdzie zamieszka Fernando Santos!

Piłka nożna

Fernando Santos przyleciał w poniedziałkowy wieczór do Warszawy i według doniesień medialnych, we wtorek ma zostać zaprezentowany jako nowy selekcjoner reprezentacji. Meczyki.pl informują, że 68-latek zamieszka w stolicy Polski.

Poniedziałkowe popołudnie przynosi coraz to nowe informacje w sprawie nowego selekcjonera kadry. Najpierw dziennikarze Sport.pl udokumentowali przylot Santosa - byłego selekcjonera reprezentacji Portugalii - na warszawskie lotnisko Okęcie. Wszystko wskazywało więc na to, że to 68-latek zostanie nowym opiekunem naszej kadry.

 

ZOBACZ TAKŻE: Polski piłkarz grał u Fernando Santosa. Tak go wspomina

 

To jednak nie wszystko w sprawie Santosa. Tomasz Włodarczyk podał bowiem informację, że w skład sztabu naszej kadry wejdzie co najmniej dwóch Polaków. Mowa o byłym reprezentancie kraju Łukaszu Piszczku oraz byłym trenerze Lechii Gdańsk Tomaszu Kaczmarku. Obaj mają w poniedziałek spotkać się z Portugalczykiem, by omówić szczegóły współpracy.

 

Meczyki.pl dowiedziały się również, gdzie zamieszka Santos. Portugalczyk wybrał mieszkanie w stolicy naszego kraju - Warszawie.

 

 

Głównym zadaniem nowego selekcjonera będzie wywalczenie awansu na Euro 2024, które zostanie rozegrane w Niemczech. Biało-czerwoni rozpoczną eliminacje mistrzostw Europy 24 marca z Czechami na wyjeździe, a trzy dni później spotkają się u siebie z Albanią. W tej stawce są także niżej notowane Wyspy Owcze i Mołdawia. Na turniej za naszą zachodnią granicą awansują dwie drużyny z grupy.

 

 

Nowy trener reprezentacji Polski zostanie zaprezentowany na oficjalnej konferencji prasowej, która odbędzie się we wtorek 24 stycznia na PGE Narodowym w Warszawie. Początek o godzinie 13:00. Transmisja na sportowych antenach Polsatu.

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie