Siatkarz rozstał się z ZAKSĄ! Wybrał drużynę z drugiego końca Polski

Siatkówka
Siatkarz rozstał się z ZAKSĄ! Wybrał drużynę z drugiego końca Polski
fot. Cyfrasport

Filip Roque de Oliveira nie jest już siatkarzem ZAKSY Strzelce Opolskie. 22-letni atakujący przeniósł się do występującej w Tauron 1. Lidze drużyny BAS Białystok.

Doskonała forma, którą Filip Roque de Oliveira prezentował w aktualnym sezonie, dostrzeżona została aż w stolicy województwa podlaskiego. Atakujący skorzystał z oferty przenosin do odległego o blisko 500 km Białegostoku i z dniem 1 lutego stał się zawodnikiem miejscowego klubu BAS.

Zobacz także: Transfer wewnątrz PlusLigi potwierdzony! Gigant ma nowego siatkarza. To Brazylijczyk


ZAKSA Strzelce Opolskie od momentu pojawienia się na siatkarskiej mapie Polski, stała się doskonałym miejscem do rozwoju dla młodych zawodników. Praca wykonana w Strzelcach Opolskich pod okiem trenera Dawida Krupy przerodziła się w niespodziewany styczniowy transfer i powrót Filipa na parkiety Tauron 1. Ligi.

 

– Dziękuję bardzo całemu sztabowi i otoczeniu klubu za naprawdę piękne chwile na boisku i poza nim. Zapamiętam ten czas na długo. Cieszę się, że mogłem współpracować z takimi ludźmi. W szczególności dziękuję trenerowi i kolegom z drużyny, którzy sprawili, że ten sezon był dla nas wszystkich bardzo udany i wesoły – powiedział siatkarz.

 

– Dziękuje również kibicom, dzięki którym każdy mecz był czymś więcej, ponieważ dodawali mi skrzydeł na każdym kroku. Dostałem możliwość rozwoju i awansu siatkarskiego, z którego skorzystałem. Podniosłem swoje umiejętności i nie mówię "do widzenia" lecz "do zobaczenia – zakończył wzruszony Filip.

 

RM, Polsat Sport, zaksastrzelce.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie