Puchar Włoch: Juventus - Lazio. Relacja i wynik na żywo

Przed nami ćwierćfinałowy mecz Pucharu Włoch. Juventus stanie naprzeciwko Lazio. Który zespół zapewni sobie awans do kolejnego etapu rywalizacji? Relacja i wynik na żywo meczu Juventus - Lazio na Polsatsport.pl.

Juventus w swoim poprzednim spotkaniu w Pucharze Włoch mierzył się z zespołem AC Monza. Wynik tamtego starcia szybko otworzył Moise Kean, który w ósmej minucie dał prowadzenie ekipie z Turynu. Mimo to rywale "Starej Damy" nie złożyli broni. Jeszcze przed przerwą wyrównali wynik. O triumfie Juventusu zadecydował gol w 78. minucie. Na listę strzelców wpisał się Federico Chiesa.

Natomiast rywalem Lazio w meczu 1/8 finału Pucharu Włoch była Bologna. Jeszcze przed przerwą gola dla zespołu z Rzymu strzelił Felipe Anderson. Chociaż ekipa Łukasza Skorupskiego próbowała wrócić do gry, to drużyna ze stolicy Włoch okazał się zbyt mocny. Gol Brazylijczyka zapewnił Lazio awans do ćwierćfinału.

Triumfator czwartkowego starcia na pewno nie będzie miał łatwej przeprawy przez półfinał Pucharu Włoch. Juventus lub Lazio w kolejnej rundzie stanie naprzeciwko Interu Mediolan.

Relacja i wynik na żywo meczu Juventus - Lazio na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 21:00.