Juventus w półfinale Pucharu Włoch. Zdecydował jeden gol

Juventus Turyn awansował do półfinału Pucharu Włoch.

Piłkarze Juventusu Turyn uzupełnili stawkę półfinalistów Pucharu Włoch. W czwartek pokonali Lazio Rzym 1:0. Polacy nie grali.

Pierwsza część spotkania nie była zbyt porywająca. Mimo tego, kibice doczekali się gola. Tuż przed przerwą po dośrodkowaniu Filipa Kosticia z prawej strony Bremer uprzedził bramkarza i skierował piłkę głową do siatki. Sędzia po analizie VAR uznał gola.

W drugich 45 minutach obraz gry się nie zmienił. Gospodarze kontrolowali boiskowe wydarzenia, natomiast goście nie mieli pomysłu, jak zagrozić bramce strzeżonej przez Mattię Perina.

W barwach Juventusu Turyn zabrakło Polaków. Wojciech Szczęsny spędził mecz na ławce rezerwowych, natomiast Arkadiusz Milik znalazł się poza kadrą z powodu kontuzji.

W półfinale na "Starą Damę" czeka Inter Mediolan. Drugą parę tworzą Cremonese i Fiorentina.

Juventus Turyn - Lazio Rzym 1:0 (1:0)

Bramka: Bremer 44