Pierwszy gol Cristiano Ronaldo nie wystarczył! Kolejna wpadka

Cristiano Ronaldo strzelił swojego pierwszego gola w nowym klubie

Cristiano Ronaldo strzelił pierwszego gola w nowym klubie! Portugalczyk wykorzystał rzut karny w doliczonym czasie gry. Mimo to jego zespół Al-Nassr zremisował w wyjazdowym meczu z Al-Fateh 2:2.

Pierwszy gol w tym starciu został strzelony już w 12. minucie. Wynik meczu otworzył Cristian Tello. Na odpowiedź zespołu Al-Nassr nie trzeba było długo czekać. W 24. minucie do bramki gospodarzy trafił Cristiano Ronaldo. To trafienie nie zostało jednak uznane, ponieważ reprezentant Portugalii w tej akcji znajdował się na pozycji spalonej.

Jeszcze przed końcem pierwszej połowy były zawodnik Manchesteru United miał świetną okazję do wpisania się na listę strzelców. Anderson Talisca oddał strzał, ale piłka trafiła w słupek. Do futbolówki dopadł Ronaldo. 37-latek nie był jednak w stanie zachować chłodnej głowy i posłał piłkę nad poprzeczką. Mimo to Al-Nassr wyrównało przed przerwą. Gola w 42. minucie strzelił Talisca.

Trzecia bramka w tym starciu padła chwilę po rozpoczęcia drugiej połowy. Na listę strzelców wpisał się Sofiane Bendebka. W doliczonym czasie gry Ronaldo strzelił swojego pierwszego gola w nowym klubie. Były gwiazdor Realu Madryt wykorzystał rzut karny. Nie był to jednak koniec emocji w tym meczu. Jeszcze przed ostatnim gwizdkiem Talisca otrzymał czerwoną kartkę za brutalny faul. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Warto zaznaczyć, że jest to drugi mecz ekipy Ronaldo bez zwycięstwa. Wcześniej drużyna Al-Nassr rywalizowała z Al-Ittihad FC w superpucharze. Zespół Portugalczyka przegrał to spotkanie 1:3. Liderem tabeli na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Arabii Saudyjskiej jest Al-Shabab, którego zawodnikiem jest Grzegorz Krychowiak.

Al-Fateh - Al-Nassr 2:2 (1:1)

Bramki: Cristian Tello 12, Sofiane Bendebka 58 - Anderson Talisca 42, Cristiano Ronaldo 90+3 (k.)

Czerwona kartka: Anderson Talisca 90+5