PlusLiga: Projekt Warszawa - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Relacja i wynik na żywo

W sobotę dojdzie do jednego z najciekawiej zapowiadających się spotkań 23. kolejki PlusLigi. W Warszawie ekipa Projektu zmierzy się z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Warszawianie po słabszym początku sezonu, od kilku tygodni spisują się znakomicie i notują zwycięstwa za zwycięstwami. W sumie uzbierali ich już czternaście i dzięki temu plasują się na wysokim piątym miejscu - tuż za sobotnimi rywalami, do których tracą sześć punktów.

 

ZOBACZ TAKŻE: Z Gdańska do Zawiercia. Kolejny hit transferowy w PlusLidze

 

Kędzierzynianie odnieśli dwie wygrane więcej od Projektu i wciąż marzą o dogonieniu ligowego podium, do którego tracą dwa punkty. Oba zespoły zwyciężyły swoje spotkania w poprzedniej kolejce. Projekt pokonał na wyjeździe Cerrad Enea Czarnych Radom 3:0, natomiast ZAKSA u siebie pokonała w szlagierze Asseco Resovię Rzeszów 3:1.

 

Warto zaznaczyć, że kilka ostatnich dni było niezwykle pracowitych dla mistrzów Polski, którzy oprócz rywalizacji w PlusLidze mierzyli się w Lidze Mistrzów oraz krajowym pucharze.

 

Oba zespoły spotkały się ze sobą w 8. kolejce. Wówczas ZAKSA wygrała 3:1, ale każdy z setów był bardzo zacięty, co zwiastuje duże emocje przed sobotnią batalią.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Projekt Warszawa - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle od godz. 14:45 na Polsatsport.pl.

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie