Skandal w siatkarskim hicie! Będzie surowa kara?

Siatkówka
Skandal w siatkarskim hicie! Będzie surowa kara?
fot. FIVB

W siatkarskim hicie ligi brazylijskiej doszło do ogromnego skandalu! Miguel Angel Lopez z klubu Sada Cruzeiro spoliczkował Paulo Viniciosa z Minas. Zawodnikowi grozi za takie zachowanie surowa kara.

Słynny brazylijski klub Sada Cruzeiro ma ostatnio sporo kłopotów. Na początku lutego zawieszony został czołowy siatkarz tej drużyny – Wallace de Souza. Mistrz olimpijski z Rio zamieścił w mediach społecznościowych ankietę, w której miał nakłaniać do przemocy wobec prezydenta Brazylii.

 

Zobacz także: Szokujący wpis słynnego siatkarza! Namawiał do przemocy wobec prezydenta?

 

Jak by tego było mało, do skandalicznej sytuacji doszło w hitowym meczu ligi brazylijskiej Minas Tenis Clube – Sada Cruzeiro. W czwartym secie spotkania doszło do spięcia pod siatką. Rozpoczęła się ożywiona dyskusja graczy obu ekip, która w pewnym momencie wymknęła się spod kontroli. Kubański zawodnik gości Miguel Angel Lopez uderzył ręką w twarz siatkarza Minas Paulo Viniciosa.

 

Przyjmujący klubu z Belo Horizonte został błyskawicznie odciągnięty od siatki przez kolegów z drużyny. Naganne zachowanie nie umknęło jednak uwadze arbitrów i siatkarz został usunięty z boiska. Jak informują brazylijskie media, za ten czyn może mu grozić kara zawieszenia na kilka meczów.

 

WYNIKI I TABELA LIGI BRAZYLIJSKIEJ SIATKARZY

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie