Tragiczny wypadek! Nie żyje siatkarka oraz jej rodzina

Siatkówka
Tragiczny wypadek! Nie żyje siatkarka oraz jej rodzina
fot. PAP
Do tragicznego w skutkach wypadku samochodowego doszło na autostradzie w Turcji, gdzie zginęła zaledwie 15-letnia siatkarka Naz Terzi

Do tragicznego w skutkach wypadku samochodowego doszło na autostradzie w Turcji, gdzie zginęła zaledwie 15-letnia siatkarka Naz Terzi. Wraz z nią śmierć poniosły trzy osoby z jej rodziny.

Cała czwórka podróżowała jednym samochodem. Kierowca pojazdu nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze i wpadł w poślizg. Następnie auto uderzyło w barierkę, a potem w inny pojazd na poboczu, który wcześniej również uległ wypadkowi.

 

ZOBACZ TAKŻE: Polski siatkarz przeżył trzęsienie ziemi w Turcji. Wstrząsająca relacja

 

W wyniku tego tragicznego zdarzenia, siedem osób zostało rannych, a cztery poniosły śmierć. Wśród ofiar była 15-letnia siatkarka Naz Terzi, o czym poinformowała Turecka Federacja Piłki Siatkowej.

 

"Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że zawodniczka Set Volleyball Junior A i Star B Team, Naz Terzi i jej rodzina zginęli w wyniku tragicznego wypadku" - napisano w komunikacie.

 

 

Według doniesień portalu Wirtualna Polska, wypadek został zarejestrowany przez kamery monitoringu zainstalowane na autostradzie, lecz nagranie nie zostało opublikowane, ponieważ jest zbyt drastyczne.

Krystian Natoński/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie