Liga Mistrzyń: Grupa Azoty Chemik Police - Eczacibasi Dynavit Stambuł. Relacja na żywo

Siatkówka

W ostatniej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzyń, siatkarki Grupy Azoty Chemika Police podejmą turecką drużynę Eczacibasi Dynavit Stambuł. Spotkanie nie będzie już miało wpływu na losy tabeli. Polska drużyna bez względu na wynik zajmie drugie miejsce w grupie E, a liderem pozostaną dzisiejsze rywalki drużyny Chemika. Relacja na żywo i wynik meczu Grupa Azoty Chemik Police - Eczacibasi Dynavit Stambuł na Polsatsport.pl.

Policzanki w tegorocznej edycji Ligi Mistrzyń przegrały tylko jedno spotkanie grupowe. W styczniu lepsze okazały się dzisiejsze rywalki, które w Turcji wygrały 3:1. We własnej hali siatkarki ze Stambuły wygrały 3:1 i choć dzisiejszy mecz nie będzie miał już wpływu na układ tabeli, to siatkarki z Polic zrobią wszystko, żeby udanie się zrewanżować. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Kolejne przerażające wieści z Turcji. Nie żyje siatkarskie małżeństwo

 

Turczynki nie dość, że wygrały wszystkie mecze grupowe, to jeszcze przegrały w nich zaledwie jednego seta - właśnie w spotkaniu z Chemikiem. Pozostałe cztery spotkania, siatkarki ze Stambułu wygrały 3:0 i pewnie wygrały grupę E Ligi Mistrzyń. Dla obu drużyn wynik będzie miał jednak znaczenie w rozstawieniu w dalszej fazie. Po pięciu rundach chemiczki są na miejscu czwartym wśród zespołów z drugich miejsc i muszą zrobić wszystko, by wygrać dzisiejsze spotkanie. Czy na zakończenie fazy grupowej siatkarki z Polic pokonają Turczynki?

 

Relacja na żywo i wynik meczu Grupa Azoty Chemik Police - Eczacibasi Dynavit Stambuł od godziny 18:00 na Polsatsport.pl.

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie