Koloseum - 16.02. Transmisja TV i stream online

Sporty walki
Koloseum - 16.02. Transmisja TV i stream online
fot. Polsat Sport
Gdzie oglądać Magazyn Koloseum?

Przed nami kolejne wydanie magazynu sportów walki "Koloseum". W czwartkowym programie porozmawiamy m.in. o Mateuszu Gamrocie, sobotnim pojedynku Marcina Prachnio, a także o gali UFC 284. Transmisja magazynu Koloseum w Polsacie Sport Fight oraz na Polsat Box Go i Polsatsport.pl.

Gośćmi Łukasza Jurkowskiego i Igora Marczaka będą: były mistrz świata wagi junior ciężkiej Krzysztof Głowacki oraz nasi eksperci: Andrzej Kostyra, Przemysław Saleta, Tomasz Marciniak i Bartłomiej Stachura (Lowking.pl).

Zobacz także: Polska zbojkotuje mistrzostwa świata w boksie!

 

Nie zabraknie interesujących tematów do dyskusji. Będziemy rozmawiać o Mateuszu Gamrocie, który niespodziewanie wskoczył na kartę UFC 285. Kolejnym tematem będzie sobotni pojedynek Marcina Prachnio. Porozmawiamy również o wydarzeniach gali UFC 284.

 

W części pięściarskiej wspomnimy wybitnego reprezentanta Polski Grzegorza Skrzecza. Brązowy medalista mistrzostw świata i mistrzostw Europy zmarł w wieku 65 lat.

 

Przypomnimy również wydarzenia sobotniej gali Rocky Boxing Night 15 w Stężycy. W walce wieczoru Kacper Meyna pokonał przez TKO w pierwszej rundzie Jakuba Sosińskiego.

 

W programie pokażemy również wizytę u Karoliny Kowalkiewicz przed odlotem do Stanów Zjednoczonych. Polska gwiazda MMA poleciała na Florydę, by rozpocząć treningi przed kolejną walką w American Top Team.

 

Transmisja magazynu Koloseum w czwartek 16 lutego o godzinie 20.00 w Polsacie Sport Fight, na Polsatsport.pl oraz na Polsat Box Go.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie