PSV Eindhoven straciło punkty w Utrechcie

PSV Eindhoven straciło punkty z Utrechtem.

Piłkarze PSV Eindhoven mają czego żałować. W 22. kolejce Eredivisie zremisowali na wyjeździe z FC Utrecht 22, co oznacza, że ich strata do prowadzącego Feyenoordu Rotterdam wzorsła do sześciu punktów.

W rundzie jesiennej PSV Eindhoven rozbiło u siebie FC Utrecht 6:1. Rywale byli więc zmotywowani, by zmazać plamę.

To właśnie piłkarze z Utrechtu otworzyli wynik. W 33. minucie zrobił to Othman Boussaid. Goście rzucili się do odrabiania strat i jeszcze przed przerwą doprowadzili do wyrównania za sprawą Johana Bakayoko.

Po przerwie kibice obejrzeli kolejne dwa gole. Najpierw dla gości trafił Luuk de Jong. Sto osiemdziesiąt sekund później do remisu doprowadził Sander van de Streek.

FC Utrecht - PSV Eindhoven 2:2 (1:1)

Bramki: Othman Boussaid 33, Sander van de Streek 60 - Johan Bakayoko 41, Luuk de Jong 58