Robert Lewandowski skomentował odpadnięcie z Ligi Europy. "To nie było wystarczające"

To nie był udany wieczór dla Roberta Lewandowskiego i jego Barcelony. Po porażce na Old Trafford "Blaugrana" odpadła z europejskich pucharów i może skupić się już tylko i wyłącznie na rywalizacji na krajowym podwórku. Po meczu z Manchesterem United kapitan reprezentacji Polski skierował kilka słów do kibiców na swoim Instagramie.

Przypomnijmy, że to właśnie Lewandowski otworzył wynik czwartkowej rywalizacji w Manchesterze. W osiemnastej minucie spotkania Polak zamienił na bramkę karnego podyktowanego za faul Bruno Fernandesa na Alejandro Balde. Do przerwy Barcelona prowadziła 1:0 i była na najlepszej drodze do wywalczenia awansu. Słaba postawa w drugiej połowie spotkania i nagłe przebudzenie "Czerwonych Diabłów" spowodowały, że tak się jednak nie stało.

Jak porażkę swojego zespołu skomentował w mediach społecznościowych polski napastnik?

"Walczyliśmy do ostatniej minuty, ale niestety dzisiaj to nie było wystarczające. Jesteśmy zawiedzeni, ale nadal mamy do wygrania inne trofea w tym sezonie. Dziękujemy za wasze wsparcie" - napisał na Instagramie RL9.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Piłkarze "Dumy Katalonii" plasują się obecnie na pierwszym miejscu w hiszpańskiej La Liga. Ich przewaga nad drugim Realem Madryt wynosi osiem punktów. Podopieczni Xaviego Hernandeza cały czas mogą sięgnąć także po Puchar Króla. W ćwierćfinale tych rozgrywek zagrają z Realem Sociedad.