Dwa szybkie ciosy drugoligowca! Sensacyjne sceny w Fortuna Pucharze Polski (WIDEO)

KKS Kalisz zaskoczył Śląsk Wrocław!

Krajowe puchary przyzwyczaiły do tego, że często dzieją się w nich sensacyjne historie. Śladem drużyn sprawiających niespodzianki postanowili pójść zawodnicy KKS Kalisz, którzy szybko strzelili dwa gole ekstraklasowemu Śląskowi Wrocław.

Ekipę KKS już teraz śmiało można określić jedną z sensacji zmagań w Fortuna Pucharze Polski w tym sezonie. Dość powiedzieć, że drugoligowiec z rozgrywek wyeliminował już między innymi Górnika Zabrze. W ćwierćfinale zawodnicy z Kalisza trafili na kolejnego przedstawiciela PKO BP Ekstraklasy - Śląsk Wrocław.

Kaliszanie bez respektu podeszli do przedstawiciela najwyższej klasy rozgrywkowej i po 21 minutach prowadzili już 2:0. Najpierw gola strzelił Kasjan Lipkowski, a kilkadziesiąt sekund Michał Borecki podwyższył prowadzenie KKS.

Dwa gole KKS Kalisz w meczu ze Śląskiem Wrocław:

Jak się okazało, gol byłego piłkarza Chrobrego Głogów nie był ostatnim KKS w tej połowie. Tuż przed przerwą bramkę na 3:0 dla gospodarzy zdobył bowiem Mateusz Gawlik. Sensacja!