Joao Cancelo sfrustrowany! Problemy portugalskiego obrońcy

Piłka nożna
Joao Cancelo sfrustrowany! Problemy portugalskiego obrońcy
fot. PAP
João Cancelo

João Cancelo niezadowolony w Bayernie Monachium. Portugalczyk rozczarowany z liczby minut na boisku, chciałby pełnić kluczową rolę w zespole Nagelsmanna.

Portugalski obrońca był jednym z głośniejszych nazwisk w zimowym okienku transferowym. Ostatniego dnia, Bayern Monachium wypożyczył bocznego obrońcę z Manchesteru City. Cancelo był niezadowolony z czasu jaki spędzał na boisku, a także roli jaką pełnił w drużynie Pepa Guardioli.

 

ZOBACZ TAKŻE: Bayern Monachium i Borussia Dortmund wciąż z taką samą liczbą punktów

 

Portugalczyk miał być kluczowym elementem w drużynie mistrza Niemiec. Bayern rywalizujący w Lidze Mistrzów i krajowym podwórku o najwyższe trofea, sprowadził obrońcę, który ma pomóc je zdobyć. Przygoda Cancelo w Monachium nie należy narazie do najszczęśliwszych. 

 

Dziennikarze niemieckiego "Bilda" informują o frustracji Portugalczyka. spowodowanej niewystarczającą liczbą minut, które spędza na boisku. Obrońca w zespole z Monachium rozegrał jedynie 340 minut z 630 możliwych.

 

Bayern dysponuje opcją wykupu Cancelo po zakończeniu wypożyczenia, która wynosi 70 milinów euro. Aktualnie nie zanosi się na to, aby niemiecki zespół miał skorzystać z oferty. Sytuacji Portugalczyka przygląda się wiele zespołów. Wśród nich są hiszpańskie potęgi - Real Madryt i FC Barcelona  

 

 

 

 

 

SF, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie