UFC: Brzeski - Williams. Yan - Dvalishvili. Transmisja TV i stream online

Sporty walki
UFC: Brzeski - Williams. Yan - Dvalishvili. Transmisja TV i stream online
Fot. Polsat Sport
Łukasz Brzeski

Czas na kolejną galę UFC z udziałem reprezentanta Polski. Tym razem do oktagonu wejdzie Łukasz Brzeski (8-2-1, 5 KO, 2 Sub). Jego rywalem w Las Vegas będzie Karl Williams (7-1, 3 KO). W walce wieczoru dojdzie do starcia dwóch czołowych kogucich. Petr Yan (16-4, 7 KO, 1 Sub) skrzyżuje rękawice z Merabem Dvalishvilim (15-4, 3 KO, 1 Sub). Transmisja gali UFC z walkami Brzeski - Williams i Yan - Dvalishvili w Polsacie Sport Extra i na Polsat Box Go.

Dla zawodnika z Poronina będzie to drugi występ w największej organizacji MMA na świecie. W sierpniu zeszłego roku w debiucie zmierzył się z Martinem Budayem. Pojedynek zakończył się niejednogłośnym zwycięstwem Słowaka. Werdykt sędziów spotkał się jednak z dużą krytyką ze strony środowiska MMA. Większość ekspertów była zdania, że to ręka Polaka powinna powędrować do góry.

 

ZOBACZ TAKŻE: Porzucił pracę nauczyciela dla MMA. Stawia wszystko na jedną kartę 

 

Pół roku po tamtych wydarzeniach Brzeski powróci do klatki UFC. Tym razem 30-latka będzie Karl Williams. Dla Amerykanina będzie to debiut w organizacji. Dostał się do niej poprzez dobry występ w Dana White's Contender Series, w którym wypunktował Jimmy'ego Lawsona. Warto dodać, że Brzeski również otrzymał kontrakt w UFC za sprawą przekonującego zwycięstwa w DWCS. 

 

Uwagę kibiców z całego świata przykuwa main event. Dojdzie w nim do ciekawie zapowiadającego się pojedynku w wadze koguciej. Były mistrz Petr Yan stoczy bój Merabem Dvalishvilim. "No Mercy" spróbuje wrócić na zwycięskie tory po dwóch porażkach z rzędu. Zadania z pewnością nie ułatwi mu rozpędzony Gruzin. "The Machine" jest niepokonany od ośmiu starć i wiele wskazuje na to, że jest o krok od walki o mistrzowski tytuł. 

 

Interesująco powinno być również w co-main evencie, w którym zmierzą się Alexander Volkov i Alexandr Romanov. Walka Brzeski - Williams zamknie kartę wstępną. 

 

Transmisja gali UFC z walkami Brzeski - Williams oraz Yan - Dvalishvili w Polsacie Sport Extra i na Polsat Box Go. Początek karty wstępnej o 21:00. Początek transmisji o 22:00.

 

Karta główna (00:00): 

 

Petr Yan (16-4) - Merab Dvalishvili (15-4) 
Alexander Volkov (35-10) - Alexandr Romanov (16-1) 
Nikita Krylov (29-9) - Ryan Spann (21-7)
Ricardo Ramos (16-4) - Austin Lingo (9-1)
Said Nurmagomedov (17-2) - Jonathan Martinez (17-4)
Vitor Petrino (7-0) - Anton Turkalj (8-1)


Karta wstępna (21:00):

 

Łukasz Brzeski (8-2-1) - Karl Williams (7-1)
Raphael Assuncao (27-9) - Davey Grant (12-6)
Sedriques Dumas (7-0) - Josh Fremd (9-4)
Mario Bautista (11-2) - Guido Cannetti (10-6)
Ariane Lipski (14-8) - JJ Aldrich (11-5)
Victor Henry (22-6) - Tony Gravely (23-8)
Tyson Nam (21-12-1) - Bruno Silva (12-5-2)
Carlston Harris (17-5) - Abubakar Nurmagomedov (17-3-1)

Mateusz Tudek/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie