Puchar CEV: PGE Skra Bełchatów - Valsa Group Modena. Relacja i wynik na żywo

PGE Skra Bełchatów - Valsa Group Modena, czyli czas na rewanżowe starcie w półfinale siatkarskiego Pucharu CEV. Czy bełchatowianie odrobią straty z pierwszego meczu? Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

W Pucharze CEV, rewanżowe starcie w półfinale z włoską ekipą Valsa Group Modena rozegra u siebie PGE Skra Bełchatów. W pierwszym meczu we Włoszech 3:1 wygrali gospodarze.

By awansować do wielkiego finału, bełchatowianie muszą u siebie zwyciężyć 3:0 lub 3:1, a następnie triumfować w złotym secie. Dwa przegrane sety eliminują ich z rywalizacji.

W ostatniej kolejce PlusLigi pogrążona w kryzysie ekipa z Bełchatowa sensacyjnie ograła na wyjeździe ekipę Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, triumfując 3:0. Czy bełchatowianie sprawą niespodziankę również w starciu z Modeną?

Relacja i wynik na żywo meczu PGE Skra Bełchatów - Valsa Group Modena od godziny 20.30 na Polsatsport.pl.