WTA w Indian Wells: Magda Linette/Caty McNally – Shuko Aoyama/Ena Shibahara. Relacja i wynik na żywo

W środę duet Magda Linette i Caty McNally zawalczy o półfinał turnieju debla kobiet w Indian Wells. Ich rywalkami będą Shuko Aoyama oraz Ena Shibahara. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Polsko-amerykański duet swoje poprzednie spotkanie wygrał dopiero po tie-breaku. Wówczas ich rywalkami były Desirae Krawczyk i Demi Schuurs. Widowisko to trwało godzinę i 36 minut – o 13 minut więcej względem ostatniego starcia ich następnych przeciwniczek. Mimo wszystko to duet Linette/McNally wydaje się być w lepszej pozycji, ponieważ miały one dzień dłuższą przerwę pomiędzy meczami.

Shuko Aoyama i Ena Shibahara w swoim poprzednim spotkaniu pokonały Nicole Melichar-Martinez oraz Ellen Perez wynikiem 2:1 (3:6, 6:4, 10:8), a co za tym idzie, również nie obeszło się bez tie-breaku. W zeszłym roku jedna z Japonek, Ena Shibahara, doszła do finału turnieju debla w Indian Wells, jednakże wraz ze swoją ówczesną partnerką Asią Muhammad ze Stanów Zjednoczonych przegrały z chińskim duetem składającym się z Yifan Xu i Zhaoxuan Yang.

Relacja i wynik na żywo z meczu Linette/McNally – Aoyama/Shibahara od godziny 22:15 na Polsatsport.pl.