Szalona radość piłkarzy Lecha Poznań po awansie do ćwierćfinału Ligi Konferencji (WIDEO)

Lech Poznań awansował do kolejnego etapu Ligi Konferencji

W czwartkowy wieczór Lech Poznań zagrał na wyjeździe rewanżowy mecz 1/8 Ligi Konferencji przeciwko szwedzkiemu Djurgardens. Piłkarze "Kolejorza" wygrali 3:0, przypieczętowując w ten sposób awans do ćwierćfinału tych rozgrywek. Po takim spotkaniu nie pozostało nic innego jak się cieszyć i hucznie świętować, co zawodnicy Lecha Poznań zresztą zrobili.

Podopieczni Johna van den Broma w kapitalny sposób osiągnęli główny cel tego spotkania, jakim był awans do kolejnej fazy turnieju. Pierwszego gola strzelił kilkanaście minut przed końcem regulaminowego czasu gry Filip Marchwiński. Kolejne dwie bramki wpadły w doliczonym czasie drugiej połowy. Ich autorami byli kolejno Nika Kwekweskiri oraz Michał Skóraś.

Będąc już w szatni, zawodnicy poznańskiego klubu zaczęli w pełni zasłużenie cieszyć się ze swojego osiągnięcia. Oficjalne konto klubu postanowiło podzielić się nagraniem z tego momentu na swoim Twitterze.