SupreLega: Sir Safety Susa Perugia - Allianz Milano. Transmisja TV oraz stream online

Siatkówka
SupreLega: Sir Safety Susa Perugia - Allianz Milano. Transmisja TV oraz stream online
fot. CEV
Transmisja meczu Sir Safety Susa Perugia - Allianz Milano o godz. 17:55 w Polsacie Sport Premium 1 oraz Polsacie Box Go.

Czas rozpocząć decydującą fazę rozgrywek siatkarskiej SuperLegi! Przed nami bowiem zmagania w fazie play-off. W pierwszej rundzie faworyzowana Sir Safety Susa Perugia zagra u siebie z Allianz Milano. Transmisja w Polsacie Sport Premium 1 oraz Polsacie Box Go.

Podopieczni Andrei Anastasiego przystępują do fazy play-off po rozegraniu "kosmicznej" rundy zasadniczej, podczas której jego siatkarze zanotowali komplet 22 zwycięstw (!) i tylko raz stracili punkt na rzecz Trentino. To oczywiście dało pierwsze miejsce w tabeli z gigantyczną przewagą aż 21 "oczek" nad drugą ekipą z Trydentu.

 

ZOBACZ TAKŻE: Geneza upadku AZS-u Częstochowa. Reportaż

 

Drużyna Wilfredo Leona oraz Kamila Semeniuka znakomicie również spisuje się w Lidze Mistrzów, docierając już do półfinału, w którym niebawem zmierzy się z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Zanim jednak to nastąpi, Perugia rozpocznie rywalizację w pierwszej rundzie play-off SuperLegi, a w niej rywalem będzie ósma ekipa po fazie zasadniczej - Allianz Milano.

 

Siatkarze z Mediolanu uzbierali 30 punktów i zajęli ostatnie miejsce dające awans do fazy play-off. W 22 spotkaniach wygrali dziesięciokrotnie. W dwóch meczach przeciwko Perugii nie wygrali seta. Każdy inny wynik niż pewna wygrana gospodarzy sobotniego starcia będzie zatem wielką sensacją.

 

Rywalizacja w pierwszej rundzie play-off toczy się do trzech zwycięstw. Drugie starcie w Mediolanie zostało zaplanowane na 22 marca, a trzecie odbędzie się cztery dni później - 26 marca w Perugii.

 

Transmisja meczu Sir Safety Susa Perugia - Allianz Milano o godz. 17:55 w Polsacie Sport Premium 1 oraz Polsacie Box Go.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie