El. Euro 2024: Mołdawia - Wyspy Owcze. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

W pierwszej kolejce grupy E eliminacji do Euro 2024 poza spotkaniem Czechy - Polska, Mołdawia zmierzy się z Wyspami Owczymi. Relacja na żywo z meczu Mołdawia - Wyspy Owcze na Polsatsport.pl.

Starcie Mołdawii z Wyspami Owczymi to bezpośredni pojedynek grupowych rywali Polaków w eliminacjach do Euro 2024. Obie te ekipy nie uczestniczyły w minionych mistrzostwach świata. Mołdawia w swoim ostatnim meczu poniosła kompromitującą porażkę z Rumunią 0:5. Wyspy Owcze natomiast zremisowały 1:1 z Kosowem. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Jerzy Engel mówi o dużym zaskoczeniu. Tak widzi kadrę Fernando Santosa

 

O wiele większym echem odbił się jednak występ Wysp Owczych z Turcją, który zakończył się zwycięstwem drużyny trenera Hakana Ericsona. Szwed wykonuje bardzo dobrą pracę w kadrze naszych grupowych rywali. W minionych sześciu meczach Wyspy Owcze przegrały tylko raz, z Czechami 0:5. 

 

Obie drużyny w historii mierzyły się dwa razy. Miało to miejsce podczas ostatnich eliminacji do mistrzostw świata w Katarze. Wówczas pierwszy mecz zakończył się remisem, a drugi dość niespodziewanie wygrały Wyspy Owcze i to one skończył eliminację nad Mołdawią. 

 

Relacja na żywo z meczu Mołdawia - Wyspy Owcze na Polsatsport.pl. Początek o godz. 20:45.

DK, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie