Polska U21 – Austria U21. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Młodzieżowa reprezentacja Polski kontynuuje przygotowania do do eliminacji kolejnego Euro. W piątek podopieczni Michała Probierza zagrają mecz towarzyski przeciwko reprezentacji Austrii. Kto będzie górą? Relacja i wynik na żywo spotkania Polska U21 – Austria U21 na Polsatsport.pl.

Będzie to jedno z dwóch spotkań rozegranych w trakcie marcowego zgrupowania naszych reprezentantów. Kolejne zostanie rozegrane 27 marca przeciwko Albanii.

 

ZOBACZ TAKŻE: Czechy - Polska: Historyczna konfrontacja na Edenie

 

Mecz z Austrią jest pierwszym tegorocznym starciem piłkarzy w ramach kadry U21. Ostatni raz zawodnicy mieli okazję wystąpić w reprezentacyjnych koszulkach przeszło cztery miesiące temu. Wówczas wygrali z Turcją (3:2), a także odnieśli porażkę przeciwko Chorwacji (1:3).

 

Już we wrześniu tego roku rozpoczną się eliminacje do mistrzostw Europy do lat 21 w 2025 roku. Polacy zagrają w grupie z reprezentacjami Niemiec, Izraela, Bułgarii, Kosowa i Estonii. Do finałowego turnieju zakwalifikują się zwycięzcy grup i trzy najlepsze zespoły z drugich miejsc. Pozostałe ekipy, które zajmą drugie miejsca będą musiały zmierzyć się ze sobą w barażach.

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Polska U21 – Austria U21 na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 13:30.

MSZ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie