Nowe wieści w sprawie stanu zdrowia żony Dawida Kubackiego. "Pierwsze zwycięstwo"

Zimowe
Nowe wieści w sprawie stanu zdrowia żony Dawida Kubackiego. "Pierwsze zwycięstwo"
fot. PAP
Dawid Kubacki przekazał nowe informacje w sprawie stanu zdrowia żony.

Od kilku dni trwały oczekiwania na wieści w sprawie stanu zdrowia żony Dawida Kubackiego, która walczy o życie. W sobotę skoczek przekazał nowe, szczęśliwie dobre informacje. "Pierwsze zwycięstwo" - napisał na Instagramie.

Kubacki wycofał się z konkursu w Vikersund z powodów osobistych. Jak się okazało, sprawa jest bardzo poważna, bo chodzi o życie jego żony.

 

- Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem że będzie walczyła. Oczywiście to dla mnie koniec sezonu, ale nie to jest teraz najważniejsze - wyjaśnił na Instagramie.

 

Z całego świata napływały słowa otuchy i wsparcia. Wszyscy czekali na kolejne informacje, dotyczące zdrowia Marty Kubackiej. W sobotę skoczek podał takowe za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dawid Kubacki (@dawid.kubacki.official)

 

- Ostatni czas był dla naszej rodziny czymś bardziej nieprzewidywalnym niż skoki narciarskie. Na żadnych zawodach nie stresowałem się tak, jak słysząc ciągły dźwięk z aparatur monitorujących funkcje życiowe mojej żony. Dziś dzień zawodów, a dla nas pierwsze zwycięstwo. Marta jest stabilna i każdy dzień przynosi jakiś postęp. Dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia - napisał.

 

Para wzięła ślub w 2019 roku. Doczekała się też dwóch córek - Zuzanny oraz Mai.

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie