Cezary Kulesza skomentował postawę Polaków. "Czeka nas dużo pracy"

Piłka nożna
Cezary Kulesza skomentował postawę Polaków. "Czeka nas dużo pracy"
fot. PAP
Cezary Kulesza

Reprezentacja Polski w poniedziałkowy wieczór rozegrała drugi mecz w ramach kwalifikacji do Euro 2024. Podopieczni Fernando Santosa wygrali z Albanią 1:0. Po ostatnim gwizdku postawę Biało-Czerwonych za pośrednictwem mediów społecznościowych skomentował Cezary Kulesza.

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, podobnie jak większość kibiców był zniesmaczony postawą naszej reprezentacji w wyjazdowym starciu z Czechami, które zakończyło się porażką 0:3.

 

"To nie tak powinno wyglądać. Czesi dziś lepsi, a my mieliśmy zbyt mało argumentów. Liczę na szybką reakcję już w poniedziałek" - napisał wówczas.

 

ZOBACZ TAKŻE: Portugalskie media oceniły sytuację Fernando Santosa. "Trzy miesiące spokoju"

 

W konfrontacji z Albanią nasi zawodnicy spisali się lepiej w obronie, aczkolwiek rywal wydawał się znacznie słabszy od Czechów. Polacy nie zagrali imponująco, długimi fragmentami grając bez polotu, pomysłu, zbyt wolno, rozgrywając piłkę wszerz zamiast wzdłuż boiska. Liczy się jednak skromna wygrana 1:0 po golu autorstwa Karola Świderskiego. I w takim tonie na temat postawy Biało-Czerwonych wypowiedział się Kulesza.

 

"Najważniejsze było dziś zwycięstwo. Podnieśliśmy się po porażce, choć czeka nas dużo pracy nad sposobem gry. Mamy doświadczonego selekcjonera, który rozpoczął proces przebudowy kadry i potrzebuje naszego zaufania. Dziękuję kibicom, którzy wspierali nas na PGE Narodowym i przed telewizorami" - napisał prezes PZPN.

 

 

Santos będzie miał teraz sporo czasu na analizę dwóch pierwszych spotkań naszej reprezentacji w kwalifikacjach do Euro 2024. Kolejny mecz Polacy zagrają 20 czerwca w Mołdawii.

Krystian Natoński/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie