Niemcy – Belgia. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

We wtorek 28 marca reprezentacja Niemiec rozegra na RheinEnergieStadion mecz towarzyski z Belgią. Dla gości będzie to odskocznia od trwających eliminacji do mistrzostw Europy. Relacja na żywo z meczu Niemcy – Belgia na Polsatsport.pl.

Nasi zachodni sąsiedzi będą, po raz trzeci w historii, gospodarzem zbliżających się mistrzostw Europy. Odbędą się one w 2024 roku. Eliminacje do tego turnieju już trwają, ale Niemcy nie muszą brać w nich udziału. Sytuacja ta jest idealna, by podopieczni Hansiego Flicka mogli rozegrać kilka spotkań towarzyskich, podczas których ów trener będzie miał możliwość rotacji piłkarzami i taktykami bez większych konsekwencji. Jednym z takich meczów będzie ten z Belgią.

 

ZOBACZ TAKŻE: Wspaniała akcja polskiego klubu! Pomoc dla domów dziecka i schronisk dla zwierząt

 

Dla reprezentacji Belgii sparing ten będzie odskocznią od kwalifikacyjnych zmagań. "Czerwone Diabły" mają już bowiem swoje pierwsze starcie za sobą – 24 marca wygrali ze Szwecją wynikiem 3:0. Ich kolejnym rywalem będzie Austria, a spotkanie to odbędzie się dopiero w czerwcu. Sparing z Niemcami to zaledwie drugi mecz Belgów pod wodzą Domenico Tedesco. Włoch objął tę kadrę ledwo ponad miesiąc temu.

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Niemcy – Belgia na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 20:45.

MSZ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie