Shakira pobiła się z matką Pique?! Wszystkiemu miały przyglądać się dzieci

Piłka nożna

Według relacji zagranicznych mediów Shakira miała się pobić z matką swojego byłego partnera Gerarda Pique. Rzekomo to była teściowa miała rozpocząć bijatykę, a zdarzeniu miały przyglądać się dzieci kolumbijskiej artystki.

Relacja Shakiry i Montserrat Bernabeu od dawna nie należy do najłatwiejszych. Co więcej, w ostatnim czasie między paniami doszło już do rękoczynów, gdy byłej teściowej celebrytki rzekomo nie spodobał się strój, w jakim ta ostatnia przyszła na jedną z gal. W sieci pojawiło się nawet nagranie, na którym widać, jak starsza z pań chwyta młodszą za twarz, a następnie ucisza ją palcem.

 

 

Według informacji zagranicznych mediów, sytuacja miała się powtórzyć, tym razem w obecności dzieci kolumbijskiej artystki, siedmioletniego Sashy i dziesięcioletniego Milana.

 

ZOBACZ TAKŻE: Shakira przyznała, jak odkryła zdradę Gerarda Pique. Chodziło o... słoik dżemu

 

Shakira ma za złe swojej byłej teściowej to, że rzekomo przyczyniła się do rozpadu jej związku z Pique, ukrywając niewierność swojego syna. Jako że obie panie mieszkają obok siebie, artystka miała nawet wystawić na tarasie manekina w stroju wiedźmy, zwróconego w stronę sąsiedniego domu, by dać w ten sposób sygnał Montserrat Bernabeu, że nie jest mile widziana i by trzymała się od niej z daleka.

 

ZOBACZ TAKŻE: Shakira uderzyła w partnerkę Gerarda Pique. "W piekle jest specjalne miejsce dla takich kobiet"

 

Shakira i Gerard Pique rozstali się w czerwcu zeszłego roku, po niemal 11 latach związku. Głównym powodem była zdrada, jakiej miał się dopuścić były już piłkarz z 23-letnią Clarą Chią. W styczniu 2023 roku 36-latek oficjalnie poinformował o nowej miłości, publikując z nią na Intagramie wspólne zdjęcie.

 

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie